ثبت نام در سایت

در زمان ورود به سایت با ظاهری مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. البته در آینده ممکن است تصاویر و متن صفحه اول را بشکل دیگری ببینید ولی ظاهر کلی به همین شکل خواهد بود.

برای ثبت نام یا ورود به پروفایل شخصی خودتان می بایست دکمه درون کادر قرمز رنگ را کلیک کنید.

شما به چنین صفحه ای هدایت خواهید شد که با انتخاب هر یک از گزینه های ثبت نام یا ورود به فرم مربوطه دسترسی خواهید داشت.

برای ثبت نام اولیه کافیست که آدرس پست الکترونیک و رمز انتخابی خود برای این پروفایل را وارد کنید. البته توجه داشته باشید که رمز شما باید حتما حاوی حداقل یک حرف بزرگ ، علایم و اعداد باشدو

پس از ثبت نام ، دکمه ثبت نام به نام کاربری شما تغییر می کند که با کلیک بر آن وارد پروفایل شخصی خود در سایت خواهید شد.

پروفایل شخصی شما چنین ظاهری دارد و آیکونهای کنار تصویر انتخابی شما مربوطبه بخشهای مختلف پروفایل شماست.  بخشهای مختلف پروفایلتان را می توانید با  بررسی شخصی شناسایی کنید. آخرین آیکون که کنار آیکون خروج قرار دارد مخصوص کسانیست که می خواهند بعنوان بازاریاب با معرفی دوستانشان کسب درآمد کنند. شما با کلیک بر این آیکون وارد بخش بازاریابی خود خواهید شد.

پروفایل بازاریابی شما چنین شکلی دارد .

 

 

 

 

 

با اسکرول کردن به پایین تمامی بخشهای پروفایل کاربری را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که نوار کرمی رنگ پایین منو پروفایل بازاریابی مخصوص درج اطلاعات حساب شخصیتان برای پرداخت پورسانتهای ماهانه شماست.

با کلیک بر روی کلمه اینجا در آخر نوار کرمی رنگ وارد بخش جزییات پرداخت خواهی دشد و می بایست در کادر مشخصات حساب شخصی شماره کارت و شبای حساب شخصی که بنار خودتان می باشد را وارد کنید.

شما با کلیک بر روی بازاریابی در منو پروفایل بازاریابی گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر لینکهای مشارکت (بازاریابی) در محل کادر قرمز رنگ لینک اختصاصی خودتان را مشاهده خواهید کرد . شا با کپی و ارسال این لینک به دوستانتان بوسیله پیامک یا در شبکه های مجازی مختلف درآمدزایی خود را آغاز خواهید کرد. هرکسی که بر لینک اختصاصی شما کلید کند و وارد سایت شود بمحض ورودش به سایت بوسیله سایت در فهرست معرفی شدگان از طرف شما ثبت می شود و بمحض پرداخت شهریه توسط ایشان ، 10% مبلغ شهریه به محتوای کیف شما منتقل می شود و در پایان هر ماه شمسی مبالغ جمع شده در کیف پول به حساب شخصی شما واریز و کیف شما صفر خواهد شد.

همین حالا برای بازاریاب شدن ثبت نام کنید: