ماساژ اعضای خانواده آغاز راه سلامت ماندگار

به دوره مجازی ماساژ کاریز خانواده یک دوره آموزشی مجازی که برای تقویت روابط شما و ارتقای سلامت کلی در خانواده شما طراحی شده است، خوش آمدید. در این سفر متحول کننده، همزمان با یادگیری تکنیک های عملی برای پرورش نشاط و هماهنگی در خانواده خود، مزایای عمیق ماساژ درمانی را هم برای خود و هم برای همسرتان کشف خواهید کرد. این دوره با هدایت اصول عشق، ارتباط و مراقبت از خود، شما را قادر می سازد تا محیطی پرورشی ایجاد کنید که در آن سلامتی رشد می کند.

آگاهی های سلامتی

 • مزاج شناسی : شما با استفاده از فرم مزاج شناسی آنلاین ما را در شناسایی مزاج های ذاتی و اکتسابی خودتان یادری می کنید. ما پس از بررسی فرم مزاج شناسی شما ، وضعیت مزاجی فعلی شما و کارهای لازم برای ایجاد تعادل و حفظ سلامتی را به اطلاع شما می رسانیم تا بتوانید با استفاده از بخش تخصصی آشپزی مزاجی ، غذاهای سالمی را برای اعضای خاواده تان تدارک ببینید.
 • تمرینات جسمی سلامت : در این قسمت اساسی، با روشهای سلامتی جسم و روح آشنا می شوید. یادگیری مدیتیشن و ریلاکسیشن (بعنوان راهی برای مقابله با استرسهای زندگی اجتماعی و رفع تنشهای عصبی) ، تمرینات ورزشی استرچینگ روشهای رفع گرفتگیهای عضلانی ، درمان سفتی مفاصل و برطرف کردن خشکی عضلات بدن) ، تمرین ورزشی 5BX (برنامه آمدگی جسمانی نیروی هوایی کانادا که در هر روز تنها 11 دقیقه وقت شما را می گیرد) پس از چند ماه ممارست شما را داری بدنی سلام و با طراوت می کند بطوری که همه اطرافیان از سلامت خاص شما شگفت زده می شوند.
 • غذای سالم : آشپزی مزاجی و برنامه رژیم غذایی فستینگ با راهنماییهای دکتر دیوید سینکلر ، نوید بخش یک زندگی سالم و با نشاط می باشد که شما همزمان با آموزش ماساژ بر آنها تسلط کاملی پیدا خواهید کرد.

  ماساژ ایرانی کاریز

  شما ماساژ ایرانی را تنها در 8  روز با قویترین سیستم یادگیری می آموزید تا با تسلط بر این روش ، فواید لمس در تقویت ارتباط عاطفی و رفاه فیزیکی در روابط زناشوییرا بدست آورید . شما بطور مرتب مقالات روز دنیا در مورد تأثیر عمیق لمس بر کاهش استرس، تنظیم هورمون‌ها و سلامت کلی را (که برای ارتقای سطح آگاهی شما بطور روزانه به محتوای سایت می افزاییم) مطالعه و بررسی خواهید کرد و  با درک اهمیت لمس عمدی در زندگی روزمره ، زمینه را برای افزایش صمیمیت و ارتباط با همسرتان فراهم خواهید کرد.

   

ماساژ دادن همسر برای ایجاد آرامش روحی
 • شما و همسرتان با ماساژ منظم یکدیگر ، مزایای بی شمار استفاده از ماساژ درمانی همچون کاهش تنش و ترویج آرامش گرفته تا تعمیق صمیمیت عاطفی و اعتماد را در روابطتان کشف خواهیدکرد. شما دو نفر خواهید آموخت که چگونه جلسات منظم ماساژ می تواند پیوند بین شما و شریک زندگی تان را تقویت کند.

  شما و همسرتان با بادگیری اصول ماساژ کودکان و انجام ماساژ منظم فرزندانتان ، زمینه رشد بهتر جسمی و روحی آنها را فراهم می آورید چون با ماساژ خونرسانی صفحات رشد بهبود یافته در نتیجه فرزندان شما رشدی بهتر خواهند داشت و اگر عقب افتادگی رشدی داشته باشند ، بر طرف خواهید کرد. از سوی دیگر تماس پوستی فرزندان موجب آرامش روحی و جلوگیری از استرس و اطظراب در عزیزان شما می شود.

  تکنیک های ماساژ ایرانی کاریز

  در حالی که به یادگیری هنر ماساژ ایرانی کاریز می پردازید ، سفری اکتشافی را آغاز خواهیدکنید. با دستورالعمل‌ها و نمایش‌های گام به گام، انواع تکنیک‌های ماساژ متناسب با نواحی مختلف بدن را یاد خواهید گرفت. از تکنیک های کشمال(مالش کشیده) تا چرخ مال(مالش چرخان) ، ورزمال(مالش ورز دهنده ، لرزمال(مالش لرزاننده) تا کف مال آتشین(ضربات صدا دار همچون توی فیلمهای قدیمی حمام های سنتی) ، بافشارهای ملایم گرفته تا تکنیکهای  پر قدرت درمانگر ، همه را بطور دقیق ، برای ایجاد یک تجربه ماساژ عمیقا آرامش‌بخش و جوان‌کننده را به دست خواهید آورد. از طریق تمرین و بازخورد، تکنیک خود را اصلاح خواهید کرد و در عین حال ارتباط خود را با شریک زندگیتان  عمیق تر خواهید کرد.

ماساژ ایرانی بهترین روش کسب آرامش

با گذار از ماساژ همسر به سلامت خانواده، به  استراتژی‌هایی برای ارتقای سلامت و شادابی در خانواده خواهید می‌پردازد. از برنامه ریزی غذایی سالم گرفته تا عادات سبک زندگی فعال، نکات عملی برای ایجاد رویکردی جامع برای رفاه خانواده را کشف خواهید کرد. با تقویت ارتباط و همکاری و یاد دادن آنچه بطور ادامه دار در سایت می آموزید به سایر اعضای خانواده ، به آنها شانس را می دهید تا مراقبت از خود را در اولویت قرار دهند و تصمیمات آگاهانه ای در مورد سلامت خود بگیرند.

happy family with grandparents

شما با پیگیری برنامه لایف استایل آریانیک ، روش‌های خلاقانه ای برای گنجاندن ماساژ درمانی در برنامه روزانه خانواده خود را ابداع خواهید کرد. از ماساژ قبل از خواب تا جلسات استراحت آخر هفته، یاد خواهید گرفت که چگونه فرصت های معناداری برای ارتباط و تجدید قوا ایجاد کنید. از طریق تمرینات تعاملی و سناریوهای ایفای نقش، یک برنامه سفارشی برای ادغام ماساژ در سبک زندگی خانواده خود ایجاد خواهید کرد و حس هماهنگی و تعادل را تقویت می کنید که از قلمرو فیزیکی فراتر می رود.

نتیجه:

همانطور که سفر خود را از طریق ” یادگیری هنر ماساژ همسر و نشاط خانواده” به پایان می رسانید، لحظه ای را به تأمل در مورد تأثیر تحول آفرین لمس آگاهانه و اقدامات بهداشتی جامع فکر کنید. با داشتن دانش و مهارت های جدیدی که در اینجا می آموزید ، ارتباطات عمیق تر و عاشقانه تر با همسرتان و پرورش فرهنگ سلامت و شادابی را  در خانواده خود آغاز خواهید کرد و زندگی دیگرگونه ای را برای تمام خانواده رقم می زنید. به یاد داشته باشید، سلامتی یک مقصد نیست، بلکه یک سفر مادام العمر است ، سفری که با اولین لمس ماساژ شروع می شود و به میراثی از عشق، سرزندگی و رضایت تبدیل می شود.