سیستم همکاری در فروش آریانیک

با سیستم همکاری در فروش بسته های آموزشی آریانیک، هر کس می‌تواند به سادگی برای خود کسب درآمد ثابت و پایدار بدون نیاز به سرمایه از اینترنت بپردازد.

سیستم همکاری در فروش یا همان افیلیت مارکتینگ از مهم‌ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است، که هر شخص می‌توانند براحتی از طریق شبکه‌های اجتماعی خود مثل کانال تلگرام، اینستاگرام، وبلاگ و یا سایت، راهی جهت کسب درآمد بالا برای خود ایجاد کنند.

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چگونه در سایت آریانیک درآمدزایی کنیم؟

پیج اینستاگرام

براحتی در پیج اینستاگرام خود اقدام به معرفی بسته های آموزشی آریانیک می کنید و با درج لینک اختصاصی خود در بیوی پیج و یا استوری‌های اینستاگرام و با استفاده از سیستم همکاری در فروش دوره آموزشی از صفحه اینستاگرام خود کسب درآمد می کنید.

کانال تلگرام

با کانال تلگرامی می‌‌توانید  به سادگی هرچه تمام تر با گوشی موبایل خود اقدام به کسب درآمد کنید. آریانیک ارائه کننده بسته های اموزشی سلامتی و ماساژ ایرانی می باشد، که شما می‌توانید با توجه به موضوع کانال خود بسته های آموزشی ماساژ ایرانی را معرفی کنید و از آن کسب درآمد کنید.

وبسایت و وبلاگ شخصی

اگر وبلاگ ‌نویس یا صاحب سایت هستید و  می خواهید یک درآمد ثابت همیشگی برای خودتان ایجاد کنیدبا ثبت نام در سیستم افیلیت مارکتینگ آریانیک و با قرار دادن لینک‌های اختصاصی بسته های آموزشی براحتی درآمدی چشمگیر و تصاعدیبرای خود ایجاد می کنید.

4 گام برای درآمد زایی در سایت آریانیک

ابتدا در بخش بازاریابی سایت  آریانیک عضو شوید : 

سپس لینک ارجاع اختصاصی خودتان را از پروفایل بازاریابیتان ایجاد کنید:

لینک اختصاصی خود را در وبلاگ ، وبسایت، اینستاگرام، تلگرام و یا سایر شبکه‌های اجتماعی‌ خود بگذارید.

بعد از تبلیغ دوره‌های آموزشی به ازای هر فروش به شما کمیسیون فروش تعلق می گیرد.

با سیستم کسب درآمد افیلیت مارکتینگ بسته های آموزشی آریانیک می‌توانید براحتی در خانه بمانید و درآمدزایی را تجربه کنید، این سیستم برای نوجوانان، جوانان، خانم‌های خانه دار، وبمسترها و هر فردی که شبکه‌های مجازی و یا اینترنت فعالیت می‌کند مناسب است و می توانید برای خود منبع درآمد خوبی را به سادگی ایجاد کند.

سئوالات متداول ؟؟؟

کمیسون فروش در آریا نیک از 10% آغاز و بر اساس مجموع فروش حداقل 300 بسته فروش تا 30 درصد بالا می رود توضیح اینه که کمیسیون فروش بسته آموزشی ماساژ کاریز خانواده از مبلغ 500.000 تومان در هر بسته تا 1.800.000 تومان و در مورد بسته آموزشی کاریز اشتغال از 1.000.000 تومان شروع و تا 3.000.000تومان به ازای هر بسته اموزشی افزایش می یابد.

هر کاربری که با لینک بازاریابی شما وارد آریانیک بشود تا 4۰ روز هر خریدی انجام دهد کمیسیون خریدهای انجام شده برای شما محاسبه خواهد شد.

حداقل مبلغ برای جهت برداشت وجه 40۰٫۰۰۰ تومان است که در پایان هر ماه شمسی محاسبه و حداکثر تا 10 ماه بعد به شماره حساب شما واریز می شود.

بله کمیسیون برای تمامی محصولات محاسبه می‌شود، آریانیک یک سایت آموزشی برای سلامت می باشد که   در اینده بسته های آموزشی دیگر را هم در خود جای خواهد داد و شما در تمام این بسته ها کمسیون مشخصی را خواهید داشت.

سیستم مالی افیلییت به صورت لحظه‌ای و کاملا شفاف است، شما از داخل پنل خودتان می توانید به صورت کامل خریدهای انجام شده از طرف مشتریانتان را مشاهده کنید. 

جهت ارتباط با آریانیک می توانید از راه‌های ارتباطی زیر اقدام کنید، همکاران ما  آماده راهنمایی شما هستند:

  • ارسال پیام از طریق پیام‌رسان‌های واتساپ، تلگرام یا ایتا (شماره واتساپ، تلگرام و یا ایتا 09355575079)

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.